تاریخچه

موسسه سلامت یار مرهم در سال 1396 با هدف ایجاد واحد کمک رسانی به سالمندان ، ارائه سرویس های مراقبت و سلامت و ایجاد بانک تجهیزات پزشکی جهت امانت سپاری در استان مرکزی افتتاح گردید. در دهم مهرماه 1397 همزمان با اعلام در خبرگذاری صدا و سیما جمهوری اسلامی در روز جهانی سالمندان آغاز به فعالیت در زمینه های یاد شده نمود و در سال 1398 با دریافت اعتبار نامه سمن ، با نام سلامت یار مرهم به شماره ثبت 97 و شناسه ملی 14008839183 دومین مجوز رسمی خود را دریافت نموده است .
و در همان سال با توجه به فعالیت های وسیع این مرکز رسما موفق به دریافت نشان << تشکل های مردم نهاد همکاری با جمعیت حلال احمر >> گردید. هم چنین این مرکز در سال 1400 موفق به اخذ مجوز فعالیت << واحد فرهنگی دیجیتال >> از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت ارائه آموزش و تولید محتوای در چهار چوب  قوانین جمهوری اسلامی ، گردید. باید خاطر نشان کرد که این مرکز در جهت نیل به اهداف خود با توجه به مجوزهای دریافتی واحدهای ذیل را برنامه ریزی نموده است :

بانک تجهیزات پزشکی

مرکز مرهم با ایجاد مجموعه ای  کامل از تجهیزات پزشکی مورد نیاز سالمندان و بیماران نیازمند ، این وسایل و تجهیزات را بصورت صلاح دید مددکار اجتماعی مرکز ،بصورت دائمی در اختیار نیازمندان قرار می دهد.

واحد کمک رسانی به سالمندان

واحد داوطلبان کمک رسانی بع سالمندان ، جهت ارائه سرویس های مراقبت و معاینه در منزل بصورت دوره ای و یا در زمان نیاز در قالب <<فرزندان معنوی >> دائر گردیده است.

خدمات سفرهای پزشکی و سلامت

مرکز سلامت یار مرهم اخذ مجوز رسمی از وزارت کشور در زمینه گردشگری سلامت درمانی ، ضمن برنامه ریزی جهت انجام سفر های ضروری غیر اورژانسی ، همراه با تیم آموزش دیده مرکز ، تمامی تجهیزات پزشکی سفر مورد نیاز ایشان را در اختیار قرار داده و در صورت لزوم تمامی هناهنگی های لازم با مراکز درمانی از مبدا تا مقصد و هم چنین محل اقامت ایشان، توسط مرکز سلامت یار مرهم انجام میگردد.

واحد رسانه های دیجیتال

مرکز سلامت یار مرهم با توجه با اخذ مجوز فعالیت واحد فرهنگی دیجیتال به شماره 50/15282 ضمن برگذاری دوره های آموزشی مدون درزمینه امور بهداشت و سلامت خانواده و جامعه و اعطای گواهینامه های معتبر ، با هدف ایجاد انگیزه های شغلی در ایجاد اشتغال در سطح جامعه را دارد.

نیک اندیش

این مرکز در زمینه ارائه خدمات ذکر شده نیازمند کمک رسانی های شما عزیزان جهت خرید تجهیزات پزشکی و پرداخت یاریگر مجموعه باشید.