چشم انداز

دیدگاه مرهم ایجاد بانکی از تجهیزات پزشکی برای ارائه به بیماران و سالمندان در منزل است که بتواند جامعه هدف که درحال حاظر در شهرستان تفرش و روستاها تابعه این شهرستان میباشند را پوشش میدهد. تهیه مجموعه ای از لوازم پزشکی که تمامی نیاز های بیماران و سالمندان بستری در منزل را با پاسخگویی و هم چنین سرویس های منظم ارائه لوازم در محل به نیازمندان بیمار از دیگر مواردی است که باید به آن پرداخت شود.

بیانیه چشم انداز (۱۴۰۰ – ۱۳۹۶)

موسسه مرهم برای خانواده های نیازمند که از نظر اقتصادی و پزشکی دچار ضعف و ناتوانی هستند حامی استواری می باشد. در این موسسه در نظر دارد خانواده‌ها می‌توانند با نگرانی کمتر، تنها به درمان اعضای خانواده خود فکر کنند و شادمانه‌تر فرآیند درمان را طي نموده و آرزوهای آنها از بودن يا نبودن، به چگونه زیستن در آینده تغيیر کند. در سایه حمایت موسسه مرهم، هیچ خانواده‌ای در مسیر درمان اعضا خود تنها نخواهد بود و در تمام مسیر درمان همه حمایت‌های لازم را به‌طور یکسان در سراسر ایران دریافت می‌نماید. موسسه سلامت یار مرهم بر اساس استانداردهای ملی و بين‌المللی به ارائه پيشرفته‌ترین خدمات درمانی جامع و یکپارچه در حوزه خدمات درمانی می‌پردازد. در سایه آموزش و اطلاع‌رسانی این سازمان، بیماری افراد (کودکان،سالمندان،معلولین) در مراحل اولیه تشخیص داده می‌شود و از لحظه تشخيص بیماری، فرد بیمار و خانواده وی تحت حمایت قرار خواهند گرفت.

موسسه سلامت یار مرهم جامعه را نسبت به آخرین اخبار در ارتباط با سرطان آگاه ساخته و مناسب‌ترین اطلاعات، توصیه‌ها و منابع لازم را در اختیار جامعه قرار می‌دهد. همچنین از طریق گسترش همکاری با مؤسسات تحقیقاتی و درمانی ملی و بين‌المللی فعال در زمينه خدمات درمانی، به کاهش نرخ ابتلا به بیماری در افراد و روش‌های مؤثر درمان دست خواهد یافت. موسسه سلامت یار مرهم به عنوان یک سازمان متعالی در کشور شناخته می‌شود و عملکرد آن معیاری برای ایجاد و ارزیابی سازمان‌های مشابه در سطح ملی و بين‌المللی خواهد بود. موسسه مرهم بر اساس استانداردهای ملی و بين‌المللی دارای برترین جایگاه در بین سازمان‌های مردم‌نهاد بوده و در هر یک از حوزه‌های فعالیت خود نیز یکی از برترین‌ها خواهد بود.